Hopp til innhold

SSF Cup/ KM Friteknikk

Søndag 30. januar 2022 har Eid IL og Markane IL gleden av i invitere til SSF Cup/ KM Friteknikk på Ullsheim skistadion.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Aksel Guddal Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fure-Lilleheim, Birk Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Jakob Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Alexander Klubb Hardbagg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Hans Erik Klubb Haugen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fannemel, Edvard Kristensen Klubb Hornindal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Magnus Smørdal Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Magnus Klubb Hardbagg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fannemel, Elling Kristensen Klubb Hornindal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugarvoll, Andreas Klubb Haugen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Roset, Birk Klubb Veten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Noah Seljeset Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Christina Klubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugarvoll, Camilla Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Klara Marie Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Alida Seljeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæmring, Hennie Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes, Sigrid Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helset, Elias Klubb Sunnylven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tvinnereim, Eirik Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haughovd, Ask Klubb Stårheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meland, Johan Eirik Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam