Hopp til innhold

AVLYST - SSF Cup Klepparennet

Praktisk informasjon blir kontinuerleg oppdatert på denne nettsida: https://syril.no/arrangement/klepparennet/ Oppdatering pr. 14.01: Grunna dårlige løypeforhold og manglande snø er det tatt beslutning om å avlyse rennet.

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 16.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Foreldre - støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Helle, Øyvind Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molland, Malene Lien Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
VM snøsport