Hopp til innhold

Karusellrenn 5-2021

  • Når: 16.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Langeland skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125
Start 16.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125
Start 16.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse Kvinner veteran - 3 km Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2021 Klasse Kvinner veteran - 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 190
Start 16.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2021 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2021 Klasse UTAN TID Øvelse 2 km fri Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

FH kvinner junior - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km fri

FH kvinner senior - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km klassisk

Funksjonærar og føresette - 50 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Bjørkhaug, Kristin Klubb Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Boge, Julie Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Espe, Bjørn-Olav Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Grinde, Ingeborg Espeland Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Henden-Pedersen, Malene Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Husa, Mariann Amsrud Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Kyrkjebø, Kristian Aas Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Kårstad, Pål Anders Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Nes, Ann Karin Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Sagmo, Trine Lise Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Sandbakk, Daniel Fossøy Klubb Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Sande, Gunnhild Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Smaamo, Per Jarle Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Tveit, Asgeir Klubb Førde IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Varlid, Beate Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Funksjonærar og føresette Øvelse 50 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjervik, Marius Myren Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Marius Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Boge, Eivind Øvrebø Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Olai Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaflestad, Liam Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Magnus Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søgnen, Celina Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Solveig Råsberg Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Knausgård, Malin Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagevik, Eiril Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Elea Mariell Klubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Jon Olav Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Leifolav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02