Hopp til innhold

SSF KM Friteknikk, Sogndal IL

Vedlagt innbyding. Løypekart; https://www.sogndalidrettslag.no/lypekart Merk at 10km=9km og 15km=13km.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fardal, Aleksander Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ganc-Petersen, Emil Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ola Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lægreid, Heine Nes Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husum, Oda Navarsete Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Urdahl, Ylva Gabrielsen Klubb Luster IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Andrea Heimdal Klubb Vik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkane, Eivor Sandradotter Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Fardal, Maia Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstolvsen, Maja Elisabeth Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Olav Jakob Klubb Vik IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Aske, Jonfinn Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøthun, Ingvil Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahl, Kristine Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Espe, Bjørn-Olav Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Elin Anette Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Mardal, Tor Henning Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Pile, Sveinung Mæland Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Riiser, Sharline Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sekse, Jorunn Hillestad Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Christin Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tomasgard, Jørn Arne Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Urdahl, Gøril Elsebe Klubb Luster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Årdal, Rune Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Årdal, Finn Ola Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
NIF-EPI02, 02