Hopp til innhold

SSF Cup, Sogndal IL

Sogndal IL har tatt over SSF Cup frå Hyen IL. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år). Vedlagt innbyding. Løypekart; https://www.sogndalidrettslag.no/lypekart

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fardal, Aleksander Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugheim, Julian Klubb Sogndal IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ola Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Nes Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgi, Patrik Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Maia Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillespie, Hilde Kusk Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Malene Lien Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bjelland, Ingeborg Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bøthun, Ingvil Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Helle, Øyvind Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Husa, Mariann Amsrud Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sekse, Trond Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Strypet, Marianne Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tomasgard, Jørn Arne Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
NIF-EPI02, 02