Hopp til innhold

Klubbrenn Sprint

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Langeland skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 75
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 75
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri

Menn veteran - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse sprint fri

Støtteapparat og føresette - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
NIF-EPI02, 02