Hopp til innhold

SSF Cup Ullsheim - UTSETT

Rennet er utsett inntil vidare med bakgrunn i gjeldande regelverk og med presiseringar frå skiforbundet pr. 20. januar; https://www.skiforbundet.no/sogn-og-fjordane/nyhetsarkiv/2021/1/ssf-cup-ullsheim/

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 24.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri

Føresette og støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Mats Gunnar Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjelland, Ingeborg Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Ingvil Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Espe, Svein Ove Klubb Stårheim IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Flore, Ingrid Randi Wangensteen Klubb Markane IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Flydal, Linn Kammen Klubb Sunnylven IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Garlid, Margrethe Klubb Markane IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Haughovd, Richard Klubb Stårheim IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Haughovd, Siri-Ann Haugland Klubb Stårheim IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Helgheim, Ole Jakob Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Helgheim, Cecilie Majchrowicz Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Kompalla, Kenneth Klubb Markane IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Korsbrekke, Tarjei Klubb Sunnylven IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Melheim, Eli Merete Klubb Stårheim IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Myrold, Sissel-Merete Klubb Stårheim IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Svarstad, Sjur Ole Klubb Markane IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sæther, May Kristin Klubb Stårheim IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Teige, Anne Irene Klubb Markane IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kompalla, Samuel Teige Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ganc-Petersen, Emil Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Emil Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopland, Georg Klubb Hardbagg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Andris Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Noah Seljeset Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbrekke, Tuva Marie Klubb Sunnylven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støverstein, Therese Klubb Sunnylven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Ragnhild Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbrekke, Emma Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Totland, Tiril Ure Klubb Eldar IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lid, Martinus Sætre Klubb Volda Turn og Idrettslag - Allidrett Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haughovd, Ask Klubb Stårheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegg, Jens-Henrik Klubb Vik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Streitlien, Emil Hage Klubb Folldal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB