Hopp til innhold

SSF Cup Førde IL/Gaular IL

Sjå vedlagt innbyding og løypekart. Arrangementet vert avvikla i to kohortar. Start kohort nr. 1 kl. 12.00 (10 år og yngre). Start kohort nr. 2 kl. 13.00 (11 år og eldre). Merk at også støtteapparat og føresette må melde seg på rennet på førehand gjennom rennpåmelding i Min idrett. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år).

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse FH Gutar Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 16.01.2021 Klasse FH Jenter Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 16.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 16.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 16.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 16.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Jenter - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH Jenter Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valvik, Jakob Klubb Dale IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Emil Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Værn, Aksel Heggestad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kiil, Oskar Solheim Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Schei, Astrid Sellevold Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Valvik, Mari Klubb Dale IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Værn, Oline Heggestad Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri

Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Britt Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Aske, Jonfinn Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Larsen, Oda Marie Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Nes, Ann Karin Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Oppedal, Øyvind Gausvik Klubb Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Sagmo, Trine Lise Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Schei, Jon Anders Klubb Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Seljesæter, Halvard Mikal Klubb Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 1 Øvelse annet

Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Britt Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Andersson, Mats Gunnar Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Bjelland, Ingeborg Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Bøe, Elisabet Kjerstad Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Eikevik, Solfrid Skjerven Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Helle, Øyvind Klubb Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Korsvoll, Håvard Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Lefdal, Oddmund Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Lefdal, Gunn Beate Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Orheim, Eline Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Paulen, Annette Storøy Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Pile, Sveinung Mæland Klubb Eid IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Sekse, Jorunn Hillestad Klubb Hafslo IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Supphellen, Marianne Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
Navn Viken, Linda Merethe Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette - KOHORT 2 Øvelse annet
nif-epi04, 04