Hopp til innhold

Karusellrenn 6-2021

  • Når: 09.03.2021
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Sunnfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse FH gutar Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125
Start 09.03.2021 Klasse FH jenter Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse FH kvinner junior Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125
Start 09.03.2021 Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 09.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125
Start 09.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190
Start 09.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 190
Start 09.03.2021 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

FH jenter - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 2 km klassisk

FH kvinner senior - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km klassisk

Føresette og støtteapparat - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Bjørkhaug, Kristin Klubb Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Bøe, Elisabet Kjerstad Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Engen, Ole Hermann Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Espe, Bjørn-Olav Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Gjerde, Kenneth Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Grinde, Ingeborg Espeland Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Henden-Pedersen, Malene Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Kyrkjebø, Kristian Aas Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Kårstad, Solveig Grimelid Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Kårstad, Solveig Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Langedal, Odd Arne Klubb Eikefjord IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Mielnik, Pawel Franciszek Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Nes, Ann Karin Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Oppedal, Øyvind Gausvik Klubb Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Sagmo, Trine Lise Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Sande, Gunnhild Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Skaflestad, Runar Klubb Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Smaamo, Per Jarle Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Smørdal, Marit Anne Klubb Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Sygna, Kjell Ivar Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Torheim, Stine Seljen Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Varlid, Beate Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA
Navn Årdal, Asgeir Mandelid Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse JA

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjervik, Sander Myren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Boge, Eivind Øvrebø Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaflestad, Olai Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sygna, Lars Astad Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaflestad, Liam Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værn, Aksel Heggestad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Magnus Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søgnen, Celina Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Solveig Råsberg Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Knausgård, Malin Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagevik, Eiril Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundekvam, Martin Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tormodset, Daniel Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 10 km - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsbø, Ove Sveinung Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Leifolav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby