Hopp til innhold

Karusellrenn 4-2021

  • Når: 16.02.2021
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Sunnfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse FH gutar Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 16.02.2021 Klasse FH jenter Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse FH kvinner junior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 16.02.2021 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 16.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 16.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 16.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2021 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 16.02.2021 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH jenter - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 1 km klassisk

FH kvinner senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk

Funksjonær og føresete - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Bjørkhaug, Kristin Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Boge, Julie Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Brekke, Reidun Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Bøe, Elisabet Kjerstad Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Følid, Ida Johanne Kårstad Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Gjerde, Kenneth Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Grimeland, Arild Olav Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Haugen, Oddmund Reisæter Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Henden-Pedersen, Malene Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Karlsen, Bjørnar Ring Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Kårstad, Solveig Grimelid Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Kårstad, Bent Vidar Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Langedal, Odd Arne Klubb Eikefjord IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Mielnik, Pawel Franciszek Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Nes, Ann Karin Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Oppedal, Øyvind Gausvik Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Paulen, Annette Storøy Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Røyseth, Henrik Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Røyseth, Irene Røneid Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Sande, Gunnhild Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Sellevold, Øystein Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Skaflestad, Runar Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Smaamo, Per Jarle Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Sygna, Torbjørn Klubb Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Sygna, Kjell Ivar Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Søgnen, Aina Benedikte Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Tysse, Eirik Haugen Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Varlid, Beate Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Viken, Linda Merethe Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA
Navn Årdal, Asgeir Mandelid Klubb Førde IL Klasse Funksjonær og føresete Øvelse JA

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Boge, Marius Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Døskeland, Magnus Espeland Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Mo, Ole Kristian Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Røyseth, Sigurd Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaflestad, Olai Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Olai Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sygna, Lars Astad Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Tysse, Ulrik Hjellbakk Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaflestad, Liam Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Julian Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaag, Arjen Gangeskar Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følid, Jonas Kårstad Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Magnus Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røyseth, Håkon Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søgnen, Celina Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaag, Elea Gangeskar Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Solveig Råsberg Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følid, Louise Kårstad Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Huus-Sellevold, Erle Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Knausgård, Malin Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østenstad-Berge, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagevik, Eiril Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Elea Mariell Klubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgulen, Jenny Hammerseth Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Annika Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 10 km - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Kjetil Joar Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk

UTAN TID - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røyseth, Olav Klubb Førde IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02