Hopp til innhold

Karusellrenn 2-2021

  • Når: 12.01.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sunnfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse FH gutar Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2021 Klasse FH jenter Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2021 Klasse FH kvinner junior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2021 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 12.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 12.01.2021 Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2021 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH kvinner senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Senneset, Samuel Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døskeland, Olai Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kapstad, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Osen, Samuel August Gråberg Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Senneset, Theodor Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sygna, Lars Astad Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døskeland, Magnus Espeland Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Magnus Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kiil, Oskar Solheim Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søgnen, Celina Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Solveig Råsberg Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Huus-Sellevold, Erle Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Knausgård, Malin Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Ingrid Sande Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtevik, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Rikke Sand Klubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 10 km - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk

Støtteapparat - føresette - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Britt Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Bøe, Elisabet Kjerstad Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Båtevik, Geir Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Engen, Ole Hermann Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Gjerde, Kenneth Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Haugen, Oddmund Reisæter Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Kapstad, Magnar Arild Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Kiil, Tony André Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Korsvoll, Håvard Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Langedal, Odd Arne Klubb Eikefjord IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Larsen, Hilde Anita Råsberg Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Paulen, Annette Storøy Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sagmo, Trine Lise Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Senneset, Håvard Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Skilbrei, Kjellfrid Støylen Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Søgnen, Aina Benedikte Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Torheim, Stine Seljen Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Ullebø, Bernt Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Viken, Linda Merethe Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Øygard, Sissel Hjelle Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Årdal, Asgeir Mandelid Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA

UTAN TID - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansen, Emil Klubb Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Emrik Karlsen Klubb Gaular IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk
Navn Tysse, Ulrik Hjellbakk Klubb Førde IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02