Hopp til innhold

SSF Karusell SkiCross, Førde IL/Gaular IL

Vedlagt innbyding. Grunna koronarestriksjonar er rennet endra frå sonerenn til klubbrenn. Merk at også føresette må melde seg på rennet på førehand gjennom rennpåmelding i Min idrett (vel klasse "Støtteappart og føresette).

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50
Start 20.02.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 7 år og yngre - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Mo, Ole Kristian Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Sunde, Adrian Olai Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Ytredal, Nikolai Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Korsøen, Jørgen Daling Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Magnus Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ytredal, Sander André Klubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 7 år og yngre - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Amalie Lunde Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Bjørvik, Frida Øren Klubb Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Ingrid Sande Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sunde, Elea Mariell Klubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

Støtteapparat og føresette - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Bjørvik, Magnus Følling Klubb Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahl, Theodor Sande Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Dahl, Christian Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Gjerde, Kenneth Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Grinde, Ingeborg Espeland Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Haugen, Oddmund Reisæter Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Henden-Pedersen, Malene Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Husa, Mariann Amsrud Klubb Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Karlsen, Bjørnar Ring Klubb Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kvamme, Karoline Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kyrkjebø, Kristian Aas Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Kårstad, Solveig Grimelid Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Mo, Hilde Tolo Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Sande, Gunnhild Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Smaamo, Per Jarle Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
Navn Årdal, Asgeir Mandelid Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse annet
NIF-EPI01, 01