Hopp til innhold

SSF KM Klassisk, Førde IL/Gaular IL

SSF KM Klassisk er flytta frå Ullsheim til Langeland grunna rådande forhold på Ullsheim. Førde IL/Gaular IL tek over som arrangør for Eid IL/Markane IL. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år) og junior. Vedlagt innbyding og løypekart.

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse FH Gutar Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.02.2021 Klasse FH Jenter Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 28.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 28.02.2021 Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Føresette og støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjelland, Ingeborg Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brekke, Reidun Klubb Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Ingvil Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Dahl, Kristine Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Grimeland, Arild Olav Klubb Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Grinde, Ingeborg Espeland Klubb Gaular IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Pile, Sveinung Mæland Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Tomasgard, Jørn Arne Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Trøsken, Pål Espen Klubb Markane IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Årdal, Rune Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB