Hopp til innhold

SSF KM Sprint, IL Bjørn

IL Bjørn tek over SSF KM Sprint og avviklar rennet i Leirdalen laurdag 6. mars. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år) og junior. Vedlagt innbyding, løypekart, startliste og tidsskjema finaleheat. Informasjon vert oppdatert på skikrinsen sine nettsider; https://www.skiforbundet.no/sogn-og-fjordane/nyhetsarkiv/2021/3/ssf-km-sprint/

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Leirdalen, Gaupne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Føresette og støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Ingvil Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Espe, Bjørn-Olav Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Fossøy, Ronny Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Gjerland, Anne Brennset Klubb Syril IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Hillestad, Elin Anette Klubb Hafslo IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Mardal, Tor Henning Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Molland, Anna Karin Maria Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Nøstdal, Arild Krogh Klubb Eid IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Snøtun, Trygve Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Svidal, Randi Britt Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Christin Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet
Navn Urdahl, Gøril Elsebe Klubb Luster IL Klasse Føresette og støtteapparat Øvelse annet

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossøy, Viljar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalsøren, Simon Servold Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Urnes, Sverre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Molland, Tage Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svidal-Møller, Sondre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 7 år og yngre - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalsøren, Phillip Servold Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svidal-Møller, Håvard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Ulrik Evjestad Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Urdahl, Ylva Gabrielsen Klubb Luster IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Urnes, Jenny Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Snøtun, Kaja Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Snøtun, Milla Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 7 år og yngre - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urnes, Ingeborg Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 7 år og yngre Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrene, Andrine Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04