Hopp til innhold

SIL Skicup 2020#6

  • Når: 25.02.2020
  • Oppstart: 19:00
  • Hvor: Sogndal skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 45 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hordvik, Christian Garth Tysse Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schwoerer, Noe Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harjo, Erik Loftesnes Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopland, Truls Ian Tunestveit Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik-Rue, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schwoerer, Andri Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiren, Storm Aleksander Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunvordal, Knut Jonas Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 45 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harjo, Tommy Klubb Sogndal IL Klasse G 45 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgi, Patrik Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almås, Trym Blom Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Aleksander Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatsaas, Alexander Holen Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reigstad, Marie Evensen Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Otilie Klubb Fjærland IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoff-Dalsøren, Vilma Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollekve, Hanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reigstad, Sandra Evensen Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mia Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolseth, Sandra Wolff Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugheim, Madelen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Frida Berg Klubb Hordvik IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reigstad, Linea Evensen Klubb Osterøy IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ylva Berg Klubb Hordvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solsvik, Lily Olea Paulsen Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husum, Oda Navarsete Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schwoerer, Alegra Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Bente Kristin Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Marianne Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hordvik, Aslak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02