Hopp til innhold

SSF Cup, Eid IL

Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år). Vedlegg med innbyding og løypekart.

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Tua, Stigedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 08.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samson Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kompalla, Samuel Teige Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellesø, Elias Endal Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivesdal, Sigbjørn Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Aksel Guddal Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fure-Lilleheim, Birk Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Ragnhild Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03