Hopp til innhold

SSF Cup Klepparennet 2020

Merk! Rennet vert avvikla ved Sogndal Skisenter, Hodlekve. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekruttar (11-16 år).

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossøy, Viljar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Bjørn Tore Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Optun, Oskar Landøy Klubb Hafslo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Johan Stormyr Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulides, Simen Eelco Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Jonas Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilson, Tobias Gjerde Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauso, Sverre Klubb Syril IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulides, Johannes Paulus Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Erichsen, Eskil Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lekki, Oliver Klubb Syril IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerland, Håvard Brennset Klubb Syril IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Øyvind Eiken Klubb Syril IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mia Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Optun, Synne Landøy Klubb Hafslo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossøy, Vårin Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03
André Marton Pedersen