Hopp til innhold

SSF KM Friteknikk, Førde IL

Merk! SSF KM Friteknikk er flytta til Ullsheim og vert avvikla laurdag 28/12 med Førde IL som arrangør i samarbeid med Markane IL. Arrangementet inngår i SSF Cup for junior.

  • Når: 28.12.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 28.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Sander Sjåstad Klubb Sunnylven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellstadli, Ari Klubb Sunnylven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Emil Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellesø, Elias Endal Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fragått, Erik Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomas, Tefre Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Noah Seljeset Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Helga Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mårstøl, Silje Søvik Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyehaug, Ragne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fragått, Margret Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Live Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellstadli, Siril Olivia Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbrekke, Tuva Marie Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset Kirkeeide, Maren Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvinnereim, Gunn Kristi Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Ingrid Klubb Heggjabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Martin Klubb Hardbagg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gjørven, Magnus Midthjell Klubb Markane IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn veteran - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 15 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03
André Marton Pedersen