Hopp til innhold

Bilhuset Førde KM SSL og SL, Førde IL

Både KM storslalom og KM slalom blir arrangert laurdag 7. mars. Først storslalom kl. 11:00 og deretter slalom ca 14:00 (kan blir endringar i tidsplanen). Felles premieutdeling etter at begge renn er ferdig. Kvalifiseringsrenn til Hovudlandsrenn og Telenorleikane 2020.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sunnfjord Skisenter, Blomlia
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Harald Aleksander Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Harald Aleksander Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skivenesvåg, Peter Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Viktor Røneid Klubb Jølster IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vasstein, Sebastian Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vasstein, Sebastian Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vasstein, Synne Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knapstad, Olianna Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Hanne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knapstad, Olianna Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Hanne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Hans Anders Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Hans Anders Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamar, Bendik Bryan Klubb Jølster IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamar, Bendik Bryan Klubb Jølster IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04