Hopp til innhold

Karusellrenn 6-2019

  • Når: 12.03.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland ski- og fritidssenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse FH jenter Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse FH jenter junior Øvelse 2 km fri Startkontingent 125
Start 12.03.2019 Klasse FH kvinner senior Øvelse 2 km fri Startkontingent 125
Start 12.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125
Start 12.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 190
Start 12.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125
Start 12.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 125
Start 12.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Menn veteran - 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 190 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2019 Klasse Menn veteran - 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 190
Start 12.03.2019 Klasse Utan tid Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH jenter - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 2 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelsen, Marius Sund Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjervik, Sander Myren Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kapstad, Egil Ølnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Karsten Grepstad Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Daniel Grøvlebakke Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Ola Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Oskar Astad Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjervik, Marius Myren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Eivind Liabø Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Gaular IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyland, Steffen Ulvik Klubb Dale IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjelsnes, Sander Hagen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Senneset, Samuel Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødelien, Ola Vik Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksrød, Sander Eide Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterdal, Nicolai Aase Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Hans Oskar Tuften Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

Gutar 7 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buene, Sondre Støldal Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Daniel Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Lervåg, Bastian Ørjansen Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjelsnes, Thea Emilie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Senneseth, Thea Emilie Berg Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Zukrowska, Anastazja Apolonia Klubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebust, Hannah Kirkebø Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Sjåstad Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

Jenter 7 år og yngre - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Lervåg, Lena Ørjansen Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tormodset, Daniel Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Leifolav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran - 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn veteran - 10 km Øvelse 10 km fri

Utan tid - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 2 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02