Hopp til innhold

Karusellrenn 3-2019 Klassisk

  • Når: 05.02.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse FH Gutar Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse FH jenter Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse FH Kvinner junior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse FH menn junior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse FH senior menn Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 05.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 50
Start 05.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2019 Klasse Menn Veteran 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 75
Start 05.02.2019 Klasse Utan tid Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH jenter - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 1 km klassisk

FH kvinner senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døskeland, Olai Espeland Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engelsen, Marius Sund Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Mathias Grepstad Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, Filip Landro Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Daniel Grøvlebakke Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyland, Hogne Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Russenes, Emil Eriksen Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Ola Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Nicolai Østerbø Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Roar Frøyen Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Sjåstad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hageland, Viljar Solvåg Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjelsnes, Sander Hagen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Senneset, Samuel Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødelien, Ola Vik Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksrød, Sander Eide Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæterdal, Nicolai Aase Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Undheim, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Hans Oskar Tuften Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

Gutar 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Buene, Sondre Støldal Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Daniel Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Lervåg, Bastian Ørjansen Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønneland, Iver Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjelsnes, Thea Emilie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannebrekke, Synne Hafstad Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Senneseth, Thea Emilie Berg Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zukrowska, Anastazja Apolonia Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebust, Hannah Kirkebø Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljesæter, Oline Linde Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinseth, Thale Fagerlid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Ingrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Jenter 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Bråten, Maren Fasting Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtevik, Tiril Klubb Gaular IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Lervåg, Lena Ørjansen Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Marie Schiefloe Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Annika Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Vegard Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn Veteran 10 km - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Stian Vallestad Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørset, Kjetil Joar Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Helle, Knut Arve Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Kusslid, Olav Kåre Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Kyte, Lars Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn Veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk

Utan tid - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorgen, Martin Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km klassisk
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Benedikte Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix