Hopp til innhold

SIL Langrenn Skicup, runde 1/6

Vi benytter SIL Langrenn sine brikker til tidtaking.

  • Når: 22.01.2019
  • Oppstart: 19:00
  • Hvor: SOGNDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harjo, Erik Loftesnes Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svidal-Møller, Sondre Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik-Rue, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mardal, Mathias Solvi Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoff-Dalsøren, Trym Thomasson Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harjo, Jakob Loftesnes Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Martin Sva Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunvordal, Knut Jonas Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loven, Robin Ovrid Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatsaas, Alexander Holen Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Bjørn Tore Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loftesnes, Mikkel Kvåle Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoff-Dalsøren, Vilma Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollekve, Hanne Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjeldestad, Maria Skartun Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebø, Tilda Nummedal Klubb Kaupanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husum, Oda Navarsete Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loftesnes, Maja Kvåle Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldestad, Vilja Skartun Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergan, Sindre Klubb Idrettslaget Tørn Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix