Hopp til innhold

Karusellrenn 2-2019

  • Når: 15.01.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse FH Gutar Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse FH jenter Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse FH Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse FH menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse FH senior menn Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50
Start 15.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Veteran menn 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2019 Klasse Veteran menn 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 75

Påmeldte deltagere

FH jenter - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 1 km fri

FH kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelsen, Marius Sund Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjervik, Sander Myren Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kapstad, Egil Ølnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Mathias Grepstad Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Filip Landro Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Daniel Grøvlebakke Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyland, Hogne Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Ola Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snilstveit, Eirik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Oskar Astad Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjervik, Marius Myren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Roar Frøyen Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringstad, Johannes Ask Klubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Gaular IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyland, Steffen Ulvik Klubb Dale IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Daniel Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødelien, Ola Vik Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksrød, Sander Eide Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterdal, Nicolai Aase Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Hans Oskar Tuften Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

Gutar 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Lervåg, Bastian Ørjansen Klubb Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse Gutar 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mannebrekke, Synne Hafstad Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Senneseth, Thea Emilie Berg Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinseth-Fagerlid, Vilma Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Zukrowska, Anastazja Apolonia Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebust, Hannah Kirkebø Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljesæter, Oline Linde Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Sjåstad Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjørstad, Lina Myren Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Horsevik, Ella-Marie Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Rebekka Sofie Gjerland Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Rut Elisabet Gjerland Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Jenter 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Båtevik, Tiril Klubb Gaular IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Lervåg, Lena Ørjansen Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Steinseth, Thale Fagerlid Klubb Gaular IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Thune-Myklebust, Emma Klubb Førde IL Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Thune-Myklebust, Ane Klubb Klasse Jenter 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner Veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grov, Bertil Martinus Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hegrenes, Martin Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Utan tid - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buene, Sondre Støldal Klubb Gaular IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri
Navn Lorgen, Martin Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Benedikte Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri

Veteran menn 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Stian Vallestad Klubb Førde IL Klasse Veteran menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Veteran menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Helle, Knut Arve Klubb Førde IL Klasse Veteran menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Veteran menn 10 km Øvelse 10 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix