Hopp til innhold

SPV Alpinsamling U14-U16

Precamp Telenor/ HL. Treningsavgift vert etterfakturert.

  • Når: 23.3 - 24.03.2019
  • Hvor: Harpefossen Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03