Hopp til innhold

SSF Cup Finale, Eid IL

SSF Cup Finale 2019. Rennet er flytta til Ullsheim. Invitasjonen elles er gjeldande. Sjå også vedlagt løypekart og startliste.

  • Når: 23.03.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 23.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 23.03.2019 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 23.03.2019 Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal, Henrik Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal, Martinius Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Naustdal, Daniel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivesdal, Sigbjørn Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hesjedal, Espen Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Roset, Birk Klubb Veten IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Tora Klubb Veten IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjørven, Magnus Midthjell Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

UH Menn - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03