Hopp til innhold

SSF Cup, IL Jotun/ ÅTIL

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekrutt og junior (11-20 år).

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: Seimsåsen Aktivitetssenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bale, Sigurd Klubb Jotun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulides, Simen Eelco Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikken, Jo Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulides, Johannes Paulus Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valaker, Brian Gabriel Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oscar Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Iver Lie Klubb Årdalstangen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jentoftsen, Marie Ouren Klubb Årdalstangen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysne, Linnea Seim Klubb Årdalstangen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mia Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jentoftsen, Kaja Ouren Klubb Årdalstangen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04