Hopp til innhold

SSF Cup, Sogndal IL

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekruttar (11-16 år). SFE-smørekurs "Kraft i kvart fråspark".

  • Når: 10.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 10.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 10.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2019 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.03.2019 Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bale, Sigurd Klubb Jotun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Johan Stormyr Klubb Kaupanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørk, Fillip Hjelleflat Klubb Kaupanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oscar Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mia Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebø, Tilda Nummedal Klubb Kaupanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husum, Oda Navarsete Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02