Hopp til innhold

SSF Cup Kleivanerennet 2019

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekrutt og junior (11-20 år).

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kleivane Skisenter, Sandane
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse UH kvinner - menn Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse Veteran kvinner Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse Veteran menn Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal, Henrik Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulvedal, Jakob Klubb Veten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerbye, Karl-Emil Gade Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aske, Christian Ommedal Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkelid, Tobias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellestad, Isak Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Førde, Åsmund Sunde Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgheim, Emil Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal, Martinius Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulvedal, Haakon Klubb Veten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tvinnereim, Eirik Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Ådne Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Tord Klubb Veten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkelid, Nikolai Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerbye, Marius Gade Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkelid, Simon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eimhjellen, Andreas Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Felde, Steinar Skaaden Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Føleide-Sundli, Sander Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Karoline Ommedal Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundestad, Nora Haram Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Tora Klubb Veten IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildenes, Kristina Hanebrekke Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeset, June Elvebakk Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Momrak, Ingrid Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellestad, Ida Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Momrak, Thea Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundli-Føleide, Isabell Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Veteran menn - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skrindo, Håkon Klubb Gol IL Klasse Veteran menn Øvelse 10 km fri
Navn Tvinnereim, Edvar Inge Klubb Hardbagg IL Klasse Veteran menn Øvelse 10 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix