Hopp til innhold

SSF KM Friteknikk, Førde IL

Arrangementet inngår i SSF Cup for junior. Vedlagt invitasjon og løypekart.

  • Når: 25.01.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 115
Start 25.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 25.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 25.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Ola Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sygna, Oskar Astad Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Ådne Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljesæter, Oline Linde Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Sjåstad Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Indrebø, Eirik Hellegård Klubb Jotun IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix