Hopp til innhold

SSF KM Sprint/SkiCross, Førde IL

Vedlagt innbyding, løypekart og tidsskjema for SSF KM Sprint SkiCross.

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse Klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse Langrennscross Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sygna, Oskar Astad Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Førde, Åsmund Sunde Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Ådne Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Djupvik, Odin Aardalsbakke Klubb Jølster IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Erikstad, Mathias Lorentzen Klubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hageland, Viljar Solvåg Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Indrebø, Eirik Hellegård Klubb Jotun IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Johan Frisk Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix