Hopp til innhold

SSF Cup Hodlekverennet 2019

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekruttar (11-16 år). SFE-smørekurs "Kraft i kvart fråspark". Startliste: https://live.eqtiming.com/46333?fbclid=IwAR0Ijr5ttbvh71fdIjlouynBHR_cicZXtFbGVmJDdupYTOSTAe9Z1oYrNfA#contestants

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 13.01.2019 Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førde, Åsmund Sunde Klubb Jølster IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mardal, Mathias Solvi Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Erichsen, Eskil Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøtun, Jonas Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunvordal, Knut Jonas Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Ådne Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Nikolai Aase Klubb Syril IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Emil Steinsøy Klubb Syril IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollekve, Hanne Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebø, Tilda Nummedal Klubb Kaupanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen