Hopp til innhold

SSF Stafett, Markane IL

Markane IL inviterar til SSF Stafett søndag 06. januar 2019. Stilart; klassisk - fri - fri. NB! Laga må meldast på av påmeldingsansvarlege i klubbane i SportsAdmin, dvs. at det ikkje er mogleg å bruke www.minidrett.no. Ved påmelding av lag, skal ein òg legge inn namn på løparar, helst i den rekkjefølgje dei skal gå, men dette er sjølvsagt mogleg å endre seinare. Mix-lag jente/gut blir påmeldt i guteklassen. Ved lag med løparar frå ulike klubbar må eit lag stå som «ansvarleg», men namn på laget er råd å endre i ettertid. Lag med deltakarar frå ulike klubbar stiller utanfor konkurranse. Hugs at samla (max) alder i klassane G/J 13-16 år ikkje kan overstige 45 år.

  • Når: 06.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 06.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 06.01.2019 Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11 og 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellesø, Elias Endal Klubb Stårheim IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebust, Samuel Klubb Stårheim IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 13 til 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 og 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Botn, Thea Elise Vereide Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 til 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmeset Kirkeeide, Maren Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Lydia Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Stafett JenteGut 10 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samson Klubb Stårheim IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Stårheim IL Klasse Stafett JenteGut 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix