Hopp til innhold

SSF Cup Ullsrennet 2019

Arrangementet inngår i SSF Cup for rekruttar (11-16 år).

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse UH Kvinner Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.01.2019 Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brath, Oliver Veka Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Trym Klubb Sunnylven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterdal, Oddmund Hauge Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Aksel Kornelius Sollid Klubb Hornindal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigdestad, Eirik Jonathan Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellesø, Elias Endal Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Loen, Rasmus Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svidal, Ola Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivesdal, Sigbjørn Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helset, Elias Klubb Sunnylven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hove, Marius Sætre Klubb Volda T og IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sigdestad, Kevin Jinnaphat Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lid, Martinus Sætre Klubb Volda T og IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Ådne Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loen, Ludvig Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterdal, Ulrik Hauge Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brath, Marius Veka Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjethammer, Olav Sverre Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, Mads Melle Klubb Volda T og IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Johanne Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Synne Melle Klubb Volda T og IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Totland, Turi Lise Klubb Volda T og IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Astrid Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svidal, Alma Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

UH Menn - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04
NTB scanpix