Hopp til innhold

SSF KM Klassisk, Førde IL

Stakefri sone (vil vere merka med start og slutt for alle som går 2 km eller lengre). Arrangementet inngår i SSF Cup for rekruttar (11-16 år) og juniorar. SFE-smørekurs "Kraft i kvart fråspark".

  • Når: 27.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Ola Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ragnar Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Ådne Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobar-Larsen, Magnus Joaquin Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grov, Majlis Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesse, Maria Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljesæter, Oline Linde Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesse, Ingrid Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valaker, Elizabeth Klubb Årdalstangen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokka, Marte Kyte Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Indrebø, Eirik Hellegård Klubb Jotun IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tvinnereim, Rasmus Bersvein Klubb Hardbagg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Eirik Nordeide Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helle, Knut Arve Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nedrebø, Johannes Klubb Jølster IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grov, Bertil Martinus Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01