Hopp til innhold

Karusellrenn 4-2018

  • Når: 13.02.2018
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland ski- og fritidssenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 13.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50
Start 13.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse UH jenter Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse UH junior kvinner Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse UH menn junior Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse Veteran kvinner - 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2018 Klasse Veteran menn - 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Ola Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Oskar Astad Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vegsund, Viljar Elholm Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløholm, Vegard Otterlei Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjervik, Marius Myren Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klakegg, Ulrik Huseth Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Matias Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sægrov, Johan Myklebust Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Ludvig Bjørvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Odin Min Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes, Erling Strømsnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hageland, Viljar Solvåg Klubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden-pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vegsund, Styrk Klubb Førde IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klakegg, Zakarias Huseth Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steen, Sivert Sæterdal Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterdal, Nicolai Aase Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Zukrowski, Niklas Michal Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelsen, Marius Sund Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjervik, Sander Myren Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyland, Hogne Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tordal, Mathias Kleiva Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Synnøve Solås Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossedal, Stina Fristad Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kiil, Ragnhild Solheim Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes, Henriette Strømsnes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norbom, Lena Midtbø Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Oline Linde Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vie, Andrine Mallasvik Støfring Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtevik, Madelen Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Nathalie Bruflot Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Lina Maria Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helleseth, Karoline Helgås Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervåg, Kaja Ørjansen Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Oda Eline Viken Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottesen, Jenny Hafstad Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Malin Senneset Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Tiril Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingeborg Solås Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Maria Nordeide Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørvik, Gunvor Marie Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtevik, Olea Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kapstad, Camilla Linnea Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storøy, Lea Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kiil, Astrid Solheim Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimeland, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Benedikte Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtevik, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Sigrid Ji Klubb Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Eline Gram Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjørstad, Lina Myren Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Norevik, Mia Klubb Førde IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helleseth, Maja Sofie Helgås Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvammen, Leah Bergsholm Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langedal Sortland, Gulla Klubb Eikefjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Anna Linde Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg Senneseth, Thea emilie Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mannebrekke, Synne Hafstad Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norevik, Tiril Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Zukrowska, Anastazja Apolonia Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grov, Jonas Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

UH jenter - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse UH jenter Øvelse 1 km fri

UH junior kvinner - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse UH junior kvinner Øvelse 2 km fri

UH menn junior - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Viken, Raymond Klubb Gaular IL Klasse UH menn junior Øvelse 2 km fri

Utan tid - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse Utan tid Øvelse 1 km fri

Veteran kvinner - 5 km - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Anne Therese Klubb Førde IL Klasse Veteran kvinner - 5 km Øvelse 5 km fri

Veteran menn - 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Stian Vallestad Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Kusslid, Kjell Olav Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Eivind Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 10 km Øvelse 10 km fri

Veteran menn - 5 km - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skrede, Atle Klubb Førde IL Klasse Veteran menn - 5 km Øvelse 5 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan