Hopp til innhold

SPV Alpinsamling U10-U16

  • Når: 26.1 - 28.01.2018
  • Hvor: Jølster Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 200
Start 26.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Goosen, Marcus Audun Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Marifjæren, Olai Sele Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Kjetil Helgheim Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Goosen, Marcus Audun Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Marifjæren, Olai Sele Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Savland, Sverre Olai Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Kjetil Helgheim Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Goosen, Marcus Audun Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Savland, Sverre Olai Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Ola Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Stryn T og IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Ola Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Stryn T og IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Ola Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Goosen, Nikolai Eric Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Goosen, Nikolai Eric Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Goosen, Nikolai Eric Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nedrebø, Tiril Hoff Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedrebø, Tiril Hoff Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedrebø, Tiril Hoff Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ida Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04
NTB scanpix