Hopp til innhold

Frydenbø KM SG/ SC, Jølster IL

For klasse U9 og yngre vert det arrangert to omgangar i slalåm.

  • Når: 11.03.2018
  • Hvor: Vassenden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 11.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lund, Mathias Vasstein Klubb Jølster IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lund, Mathias Vasstein Klubb Jølster IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Goosen, Marcus Audun Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Torpe, Kjetil Helgheim Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Goosen, Marcus Audun Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Kjetil Helgheim Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Goll-Rasmussen, Jacob Frederic Klubb Haugen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vasstein, Sebastian Klubb Jølster IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øvrebø-Feldt, Jardar Klubb Jølster IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vasstein, Synne Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Vasstein, Synne Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Carina Vasstein Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Carina Vasstein Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Årdal, Sofie Klubb Jølster IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Årdal, Sofie Klubb Jølster IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valaker, Elizabeth Klubb Årdalstangen IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Årdal, Matias Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Årdal, Matias Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Menn A - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wie, Samson Andreas Aas Klubb Førde IL Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæten, Joar Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wie, Samson Andreas Aas Klubb Førde IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix