Hopp til innhold

SPV AlpinCup, Førde IL

Kvalifiseringsrenn til Hovudlandsrenn og Telenorleikane 2018.

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sunnfjord Skisenter, Blomlia
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 03.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Jakob Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, André Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Goosen, Marcus Audun Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøsnes, August Ekroll Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyheim, Freider Olav Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Savland, Sverre Olai Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sivert Storevik Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Johan Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Stryn T og IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Indrebø, Ola Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Slåtten, Jakob Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grov, Filip Arnold Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedrebø, Tor Hoff Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Njøsen, Noah Lunde Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vasstein, Sebastian Klubb Jølster IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Goosen, Nikolai Eric Klubb Jølster IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Veimo, Johannes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vasstein, Synne Klubb Jølster IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tiril Hoff Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veimo, Rebekka Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Olianna Klubb Breimsbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skrede, Emilie Klubb Jølster IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Sofie Storevik Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Evita Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Indrebø, Nora Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Sara Furelid Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Sigrid Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strand, Hanne Klubb Førde IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Liv Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Andrea Klubb Jølster IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge