Hopp til innhold

Rypeskarrennet 2018

Turrenn i FRISTIL. Distanserenn 10 km kl.g/j 13-16 år Fellesstart kl.13.00. Konkurranseklasse 23km 17 år og eldre. Fellesstart kl.13.00. Påmelding via min idrett, epost astrid.hauge@enivest.net eller renndagen på Utvikfjellet. Dei som går trimklasse kan velge mellom Rundløypa på Utvikfjellet eller gå over fjellet til Kleivane skisenter. Buss frå Sandane til utviken om morgonen og retur frå Kleivane til Sandane etterpå. Dei registrerar seg ved start.

  • Når: 31.03.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Breimsbygda Skisenter, Utvikfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse K 36-45 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse K 46-55 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse K 56-65 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2018 Klasse M 36-45 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse M 46-55 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse M 56-65 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse M 66-75 Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250
Start 31.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles

G 14 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles

G 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles

G 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles

J 13 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martini, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles

J 14 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles

J 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles

J 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heggen, Ingrid Klubb Heggjabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tvinnereim, Gunn Kristi Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles

K 36-45 - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse K 36-45 Øvelse 20 km fri felles

Kvinner senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dvergsdal, Eli Anne Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Valaker Høgalmen, Heidi Klubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles

M 17 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Martin Klubb Hardbagg IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 20 km fri felles

M 18 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 20 km fri felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Erlend Klubb Veten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Erdal, Herman Ingolf Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Heggen, Odd-Harald Klubb Heggjabygda IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Kielland, Pål Gran Klubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Løkkebø, Arne Odd Klubb Eikefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Martini, Bjørn Vegard Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Tvinnereim, Edvar Inge Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan