Hopp til innhold

SSF Cup Finale

SSF Cup Finale 2018- sjå vedlagte innbyding for meir detaljar om rennet. Påmelding i Min Idrett.

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: Seimsåsen Aktivitetssenter/ Årdalstangen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikken, Jo Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langeteig, Stian Aleksander Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mardal, Mathias Solvi Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulides, Johannes Paulus Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walaker, Jonas Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gauteplass Lie, Ådne Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimlid, Aksel Klubb Årdalstangen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Emilian Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bale, Sigurd Klubb Jotun IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulides, Simen Eelco Klubb Årdalstangen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valaker, Elizabeth Klubb Årdalstangen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Johan Frisk Klubb Syril IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæten, Kent Ove Klubb Hyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge