Hopp til innhold

SSF Cup Hyesprinten 2018

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekruttar (11-16 år).

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Høgdene, Hyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ommedal, Simon Klubb Hyen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes, Erling Strømsnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Henriette Strømsnes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ommedal, Marte Klubb Hyen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Vegard Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn Veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04
Lars O. Berge