Hopp til innhold

SSF KM Klassisk, Eid IL

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekrutt og junior (11-20 år).

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Tua, Stigedalen.
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes, Erling Strømsnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Emil Olsen Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Henriette Strømsnes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valaker, Elizabeth Klubb Årdalstangen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Kaja Kroken Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tvinnereim, Rasmus Bersvein Klubb Hardbagg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Reinar Klubb Hornindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn Veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk

UH Menn - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix