Hopp til innhold

SSF KM SkiCross, Eid IL

Arrangementet i SkiCross vert avvikla som sprint med prolog og finaleheat (A, B, C finale etc.). Element i skicrossløypa er; dosering (sving), ryggeport, slalåm oppover og nedover.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Tua, Stigedalen.
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse UH Kvinner Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse UH Menn Øvelse Langrennscross Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Kristoffer Nes Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Førde, Åsmund Sunde Klubb Jølster IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ivesdal, Sigbjørn Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nundal, Isak Øyre Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsen, Kasper Nes Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hildenes, Peder Hanebrekke Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tufte, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samson Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kroken, Emil Olsen Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hildenes, Kristina Hanebrekke Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekse, Ingeborg Klubb Hafslo IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Nora Klubb Kaupanger IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lefdal, Katrine Høydalsvik Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Ragnhild Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Kaja Kroken Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vedeld, Andrea Vingen Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsaker, Kari Klubb Markane IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Andreas Klubb Breimsbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross

Menn Veteran - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Per Knut Klubb Hornindal IL Klasse Menn Veteran Øvelse Langrennscross
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan