Hopp til innhold

SSF Cup Hodlekverennet 2018

Arrangementet inngår i SSF Cupen for rekruttar (11-16 år).

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikken, Jo Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holme, Edvin Tobias Mannsåker Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mardal, Mathias Solvi Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolset, Kasper Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, Martin Sva Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gauteplass Lie, Ådne Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunvordal, Knut Jonas Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sie, Håvard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røse, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Kristian Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ølmheim, Brage Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Martine Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espe, Lina Maria Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sekse, Ingeborg Klubb Hafslo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Katarina Da Silva Klubb Jotun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Ingrid Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holme, Emilie Mannsåker Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeldestad, Vilja Skartun Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Johan Frisk Klubb Syril IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulli, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix