Hopp til innhold

SSF Cup Stafett, Markane IL

Markane IL inviterar til SSF Stafett søndag 07. januar 2018. Stilart; klassisk - fri - fri. NB! Det er mogleg å stille med mix-lag i alle klassar (jenter/ gutar), eller lag med løparar frå ulike klubbar. Ved påmelding av lag, skal ein òg legge inn namn på løparar, helst i den rekkjefølgje dei skal gå, men dette er sjølvsagt mogleg å endre seinare. Laga må meldast på av påmeldingsansvarlege i klubbane i SportsAdmin, dvs. at det ikkje er mogleg å bruke www.minidrett.no. Mix-lag jente/ gut blir påmeldt i guteklassen. Hugs at samla (max) alder i klassane G/J 13-16 år ikkje kan overstige 45 år.

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior damer Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345
Start 07.01.2018 Klasse Junior menn Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Senior damer Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 07.01.2018 Klasse Senior menn Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11 og 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopland, Jonas Rand Klubb Hardbagg IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopland, Georg Klubb Hardbagg IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tytingvåg, Truls-David Takle Klubb Hardbagg IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Weider, Jon Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 13 til 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Driveklepp, Brede Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haughovd, Ask Haugland Klubb Stårheim IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isene, Patrick Klubb Stårheim IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lødemel, Elias Dispen Klubb Markane IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyberg, Peder Klubb Veten IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sigdestad, Kevin Jinnaphat Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvberg, Tord Klubb Veten IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Woldsund, Hallvard Engeset Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 og 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjethammer, Johanne Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Synne Melle Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mundal, Frida Klubb Stårheim IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Ingrid Kristine Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11 og 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 til 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse Jenter 13 til 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter og gutar 10 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flore, Amund Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hildenes, Kristina Hanebrekke Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kroken, Emil Olsen Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Katrine Høydalsvik Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sande, Nicolai Mork Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse Jenter og gutar 10 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

Junior menn - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Oskar Klubb Eid IL Klasse Junior menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kullsveen, Mathias Leirgulen Klubb Eid IL Klasse Junior menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naustdal, Runar Elias Lillestøl Klubb Eid IL Klasse Junior menn Øvelse Stafett 3 etapper

Senior menn - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Mats Gunnar Klubb Eid IL Klasse Senior menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjelldal, Hans Aksel Klubb Eid IL Klasse Senior menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vedvik, Kenneth Klubb Eid IL Klasse Senior menn Øvelse Stafett 3 etapper
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan