Hopp til innhold

SSF Cup Ullsrennet 2018

Arrangementet inngår i SSF Cup for rekruttar (11-16 år).

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Damar veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse UH Menn Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brath, Oliver Veka Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flore, Amund Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fonseca, Hallvard Gramshaug Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Trym Klubb Sunnylven IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Kristoffer Nes Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterdal, Oddmund Hauge Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Aksel Kornelius Sollid Klubb Hornindal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Emblem, Matias Støyva Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal, Martinus Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopland, Georg Klubb Hardbagg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Loen, Rasmus Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svidal, Ola Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågsholm, Johan Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalseth, Jesper Roald Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fonseca, Sigbjørn Gramshaug Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopland, Jonas Rand Klubb Hardbagg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roset, Erling Klubb Veten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tytingvåg, Truls-David Takle Klubb Hardbagg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helset, Elias Klubb Sunnylven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Kasper Nes Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tvinnereim, Eirik Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gauteplass Lie, Ådne Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Emilian Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Ingebrigt Nes Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Anders Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødemel, Elias Dispen Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Kasper Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Tord Klubb Veten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haughovd, Ask Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brath, Marius Veka Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Emblem, Aksel Støyva Klubb Emblem IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Emil Olsen Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loen, Ludvig Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Nicolai Mork Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsholm, Sverre Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal, Henrik Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Arne Sandven Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Johanne Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødemel, Thea Dispen Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellebostad, Nikoline Frøysa Klubb Sunnylven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Frida Klubb Stårheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringdal, Lone Høgalmen Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støverstein, Sofie Høgalmen Klubb Sunnylven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tvinnereim, Rebecca Agnethe Klubb Hardbagg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Ingrid Klubb Heggjabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvinnereim, Gunn Kristi Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fonseca, Mari G. Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdal, Katrine Høydalsvik Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svidal, Alma Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Kaia Olsen Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrold, Ingrid Klubb Stårheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lødemel, Nikolai Dispen Klubb Markane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tvinnereim, Edvar Inge Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

UH Kvinner - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatledal, Ingvild Klubb Markane IL Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km fri

UH Menn - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 3 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04
Snorre Veggan