Hopp til innhold

SSF KM Friteknikk, Førde IL

Arrangementet inngår i SSF Cup for junior.

  • Når: 30.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 30.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storøy, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fragått, Erik Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes, Erling Strømsnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Emilian Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsøen, Alfred Daling Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sie, Håvard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetle, Håvard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Tord Klubb Veten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Severin Nes Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Emil Olsen Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Syver Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fragått, Margret Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kiil, Ragnhild Solheim Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes, Henriette Strømsnes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storøy, Lea Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimeland, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Thea Etterlid Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tvinnereim, Gunn Kristi Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Reana Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Kaja Olsen Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Marte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Martin Klubb Hardbagg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seljeset, Magnus Iver Klubb Hornindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Johan Frisk Klubb Syril IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hetle, Andreas Klubb Breimsbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sekse, Runar Klubb Hafslo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skrede, Vegard Klubb Hardbagg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegrenes, Vegard Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix