Hopp til innhold

Ribberennet 2017

  • Når: 28.12.2017
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Langeland Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 28.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 28.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 28.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2017 Klasse Veteran kvinner - 5 km Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nondal, Hans Kristian Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimeland, Elias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorgen, Vegard Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otternes, Noah Øren Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes, Erling Strømsnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Andrzej Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimeland, Jakob Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grimeland, Oskar Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Mats Johan Gausvik Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otternes, David Øren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holme, Sara Elise Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordeide Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nondal, Ida Kristin Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimeland, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Benedikte Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fragått, Margret Hjelmeset Klubb Øvre Sigdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Henriette Strømsnes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otternes, Malin Øren Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Marte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyte, Karoline Holsen Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb Bjørn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Johan Frisk Klubb Syril IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Walaker, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fugle, Andreas Bjørvik Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetle, Andreas Klubb Breimsbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegrenes, Vegard Skaflestad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoff, Sindre Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran 10 km - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kyte, Lars Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Arve Klubb Eikefjord IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Kjell Klubb Jølster IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
nif-epi04, 04
NTB scanpix