Hopp til innhold

Ullsrennet 2016 Klassisk

  • Når: 10.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse Damer veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 10.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 10.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 10.01.2016 Klasse UH Kvinner Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2016 Klasse UH Menn Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellevang, Rasmus Normann Klubb Hardbagg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sægrov, Øyvind Klubb Jølster IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Ørjan Nesdal Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Emilian Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesgård, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røyrhus, Ole Sivert Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbakk, Eirik Bjørlo Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gurvin, Lukas Bruland Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vereide, Bendik Klubb Stårheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Martin Klubb Hardbagg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergset, Elias Klubb Veten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hatløy, John Olav Hofseth Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brath, Oliver Veka Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brath, Marius Veka Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erdal, Axel Brynestad Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flore, Amund Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellevang, Johan Normann Klubb Hardbagg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Konstali-Lødemel, Marius Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svidal, Ola Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdal, Synne Brynestad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fotland, Victoria Bøe Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hopland, Ingunn Amalie Klubb Hardbagg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Nora Klubb Kaupanger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Hanna Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset Kirkeeide, Maren Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Thea Etterlid Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Totland, Turi Lise Klubb Volda T og IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Benedikte Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Malin Nesdal Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjærset, Hanna Hoggen Klubb Volda T og IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Ingrid Klubb Heggjabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Maria Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roset, Anne-Marie Klubb Veten IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kyrkjeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Ingrid Elisabeth Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svidal, Alma Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alma, Myklebust Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellevang, Johanne Normann Klubb Hardbagg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øyehaug, Åsmund Brunstad Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riise, Johnny Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

UH Kvinner - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatledal, Ingvild Klubb Markane IL Klasse UH Kvinner Øvelse 1 km klassisk

UH Menn - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01