Hopp til innhold

SSF Cup, Sogndal IL

Arrangementet inngår i SSF cupen for junior.

  • Når: 03.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hodlekve Skisenter, Sogndal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse Menn Veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.01.2016 Klasse UH Kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.01.2016 Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Ragnar Nes Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvidsten, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vikene, Sivert Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Eskil Watsend Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harjo, Jakob Loftesnes Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rauset, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stadheim, Vegard Kongelf Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sægrov, Øyvind Klubb Jølster IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Martin Sva Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ølmheim, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Ørjan Nesdal Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikevik-Rue, Brage Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeset, Vegard Elvebakk Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gauteplass Lie, Ådne Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Emilian Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvidsten, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Are Gauteplass Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesgård, Mathias Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Ulrik Konstantin Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tefre, Andreas Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjelstad, Klaus Klubb Syril IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Navelsaker, Jon-Kristoffer Hestad Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæten, Thomas Klubb Hyen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gurvin, Lukas Bruland Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegg, Jens-Henrik Klubb Årdalstangen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jevnaker, Lars Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klakegg, Håvard Klubb Jølster IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Odd Harald Semstrøm Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røse, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røyseth, Sverre Linde Klubb Syril IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Martin Klubb Hardbagg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espe, Simon Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Håvar Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Johan Frisk Klubb Syril IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kapstad, Stian Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæten, Kent Ove Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Walaker, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harjo, Erik Loftesnes Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kyrvestad, Mathias Klubb Balestrand IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nielsen, Lukas Milian Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik-Rue, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegg, Sara-Sofie Africa Klubb Årdalstangen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Kaia Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kapstad, Camilla Linnea Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Anne Cathrine Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikevik, Ingvild Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røyseth, Marte Linde Klubb Syril IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergheim, Ingrid Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Nora Klubb Kaupanger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeset, Hedda Kleiven Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Thea Etterlid Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sægrov, Sigrid Klubb Jølster IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Benedikte Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Malin Nesdal Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henden, Oselie Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roset, Anne-Marie Klubb Veten IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeset, June Elvebakk Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetle, Borgny Kristin Klubb Breimsbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Malene Nes Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stadheim, Vilde Kongelf Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Katarina Da Silva Klubb Jotun IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sægrov, Maria Klubb Jølster IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ylvisåker, Mari Berge Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerum, Åsa Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Marte Klubb Hafslo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjelldal, Oskar Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetle, Andreas Klubb Breimsbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hunvik, Nikolai Larssen Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Navelsaker, Matias Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sekse, Runar Klubb Hafslo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Erlend Klubb Veten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Kristian Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lefdal, Henrik Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Vegard Skaflestad Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rauset, Andreas Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegrenes, Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strømmen, Kjetil Husevåg Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

UH Menn - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02